Газета по-надвірнянськи
 

Шана бібліографиням

4 жовтня 2019, 12:10 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 203 переглядів

30 вересня у День святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії бібліотечні працівники району в оновленому приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відзначили своє професійне свято, ведуча якого бібліотекар Христина Вірста.

Заступники голови районної ради Ігор Писклинець і Надвірнянського міського голови Василь Василенко звернулися із словами щирого вітання із професійним святом до присутніх бібліотекарів та вручили грамоти за сумлінну працю кращим бібліотекарям району. Вони наголосили на ролі бібліотек в інтелектуальному рості суспільства, важливості подальшого розвитку бібліотечних закладів та побажали усім подальшої плідної праці задля розвитку бібліотечної справи та розбудови і процвітання району.

бібліотека

З привітанням та подякою за співпрацю звернулися до бібліотекарів гості свята директор, головний редактор ПП «Медіацентр «Народна Воля» Іван Гриджук, голова районної організації товариства «Просвіта» Богдан Березицький, працівники природного заповідника «Горгани» на чолі із його директором Ярославом Петращуком.

бібл

З ноткою хвилювання в голосі і словами глибокої вдячності за плідну працю та з побажанням нових творчих звершень на ниві бібліотечного просвітництва звернулася до присутніх і директор централізованої бібліотечної системи Галина Волошин (на світлині), зокрема, подякувала ветеранам бібліотечної справи Зінаїді Заяць, Марті Кушнерчук, Марії Гринюк, Лідії Микитюк (на світлині), Раїсі Грушецькій, Марії Ткачук, Оксані Струтинській, які мають за своїми плечима багато років бібліотечної праці. Відзначила також роботу Тисменичанської сільської біб­ліотеки, її завідувача Галини Кушнірчук та її інформаційний супровід «Екологічної варти» у рідному селі.

Добрий настрій подарували музичні вітання від соліста районного будинку культури Віктора Чудновського та керівника народного муніципального оркестру «Аркан» Сергія Орла Володимира Остап’юка, а гумористична сценка «Інтернет – це сила» у виконанні пнівських бібліотечних працівників внесла нотку гумору в атмосферу свята.

Перегляд мультимедійної презентації світлин, в яких відображена щоденна клопітка праця бібліотек та бібліотекарів району, довершив програму свята.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!