Газета по-надвірнянськи
 

Вшанували ветеранів і людей похилого віку

4 жовтня 2019, 11:58 | Рубрика: Соціальне, Суспільство Версія для друку Версія для друку 2,190 переглядів

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.1997 № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку» та розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.09.2019 № 250 «Про відзначення в районі у 2019 році Дня ветерана та Міжнародного дня громадян похилого віку» Надвірнянським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 1 жовтня 2019 року в кафе «Едельвейс» організовано святковий обід для 190 громадян похилого віку та ветеранів.

собез1

Серед запрошених – представники громадських ветеранських організацій та одинокі громадяни, які отримують соціальні послуги у Надвірнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

З привітальним словом до присутніх звернулись перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник Надвірнянського міського голови Василь Василенко. Вони висловили старшому поколінню щиру вдячність за патріотичне виховання молоді, громадську свідомість, досвід, важливий внесок у розбудову нашої держави та району. Побажали всім присутнім щастя, міцного здоров’я, радості, довголіття, миру та злагоди. На урочистостях спільною Грамотою голови райдержадміністрації та голови районної ради нагороджено активістів ветеранських громадських організацій.

огерук

Святкову атмосферу забезпечив відділ культури Надвірнянської райдержадміністрації, працівники якого організували для присутніх концертну програму за участі: ведучої Галини Чуревич – керівника народного аматорського драматичного колективу «Веретено» РБК, народного муніципального оркестру народної музики «Аркан» Сергія Орла РБК під керівництвом Володимира Остап’юка, Олександри Гайдаш – художнього керівника Гаврилівського СБК, Віктора Чудновського – керівника народного аматорського чоловічого квартету «Легіт» РБК. Звучали вірші та гуморески, а також слова подяки за свято від запрошених громадян.

Від імені всіх дякуємо тим, котрі сприяли в організації та проведенні урочистостей з нагоди відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку, а саме: директору комунального підприємства «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Надвірнянської районної ради Емілії Сем’янів за забезпечення медичного супроводу під час благодійного обіду; працівникам відділу культури РДА за організований святковий концерт; начальнику підрозділу ВСП «Українська паляниця» Боклашко Марії   Михайлівні та ФОП Монастирецький Василь Дмитрович за організацію солодких призів і хлібобулочних продуктів до чаю.

Висловлюємо всім щиру подяку за доброту, щедрість та увагу. Спасибі за чуйність і здатність співпрацювати, вміння і бажання підтримати тих, хто цього потребує.

Роман ОГЕРУК,

директор Надвірнянського територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!