Газета по-надвірнянськи
 

Виставка трьох митців

18 жовтня 2019, 11:11 | Рубрика: До відома краян, Творчість Версія для друку Версія для друку 744 переглядів

12 жовтня у Музеї історії Надвірнянщини відкрилась виставка творчих робіт трьох митців – Петра Грицюка, Галини Петрової та Ірини Грицак.

Їх тематика перегукується зі святами, які українці відзначали всередині жовтня: свято Покрови, День захисника України, День художника (припадає у другу неділю цього осіннього місяця). Відкриття виставки відбулося в урочистій атмосфері, творчому спілкуванні та за участі представників влади.

Особливо приємно, що захід відвідали викладачі й учні Надвірнянської дитячої художньої школи на чолі з директоркою Жанною Бондаренко.

Петро Грицюк надав для експонування тематичні патріотичні абстракції, зокрема, з циклу «На гранях суперечностей» (2013-2016), Галина Петрова занурила всіх у світ природи та прекрасних квітів, а Ірина Грицак представила роботи у техніці «енкаустика» (малюнок воском за допомогою праски) на тему свята Покрови, що нагадує нам про наближення зими… Ці майстри самобутні, працюють у різних стилях, та об’єднує їх художня мистецька душа, оскільки творять вони, не маючи за плечима художніх студій та спеціальної освіти.

Виставка триватиме три тижні, протягом яких усі охочі зможуть ознайомитися з роботами згаданих митців, доторкнутися до прекрасного та поринути в оригінальний художній світ.

Наталія СЕРБЕНЮК,

директор Музею історії Надвірнянщини.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!