Газета по-надвірнянськи
 

Акциз відстояли!

22 листопада 2019, 12:26 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 318 переглядів

14 листопада Верховна Рада прийняла поправку №209 до проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (реєстр. № 2144 від 16.09.2019 року). «За» проголосували 275 народних депутатів.

Дякую колегам, народним депутатам, міським, селищним та сільським головам, Асоціації міст України, органам місцевого самоврядування за таку підтримку. Адже правки, запропоновані мною, мають на меті зберегти спроможність громад України.

Я подав понад десяток поправок до законопроекту «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», частину з яких врахували.

Та особливою є наша спільна перемога – правка №209! Те, що ми не допустили втрати місцевим бюджетом 8 млрд. грн.

Кошти від акцизного збору з пального можуть спрямовувати на розбудову та розвиток: інфраструктури міст, селищ та сіл; доріг, мостів, прибудинкових територій, тротуарів.

Акцизний збір від пального складає від 10% до 60% доходів місцевих бюджетів. Це величезні кошти, за які громада будь-якого містечка чи села зможе покращити свій благоустрій.

Тож акциз відстояли! На черзі робота з НКРЕКП. Будемо боротися за зменшення вартості ціни на електроенергію вуличного освітлення.

Спроможність громад – це спроможність України!

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

народний депутат України.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!