Газета по-надвірнянськи
 

Автомобіль – для БФ «Карітас-Надвірна»

1 листопада 2019, 13:56 | Рубрика: Благодійність Версія для друку Версія для друку 2,509 переглядів

У благодійний фонд «Карітас-Надвірна» з доброчинною метою прибула делегація Чеської республіки м. Крнов, щоб передати автомобіль для розвозу гарячих обідів та перевезення людей з особливими потребами, одяг і засоби гігієни для потребуючих, які опинилися в складних життєвих обставинах: безхатченки; люди за межею бідності; особи з інвалідністю, які не можуть себе обслужити; літні люди, котрі потребують догляду. Священники традиційних конфесій подарований автомобіль освятили на подвір’ї «Карітасу».

На захід завітали також народний депутат України Зіновій Андрійович, в. о. Надвірнянського міського голови Тарас Пекарський, представники чеської делегації, представники БФ «Карітас-Надвірна», наша особлива молодь та громадськість міста.

27 жовтня минула 8-а річниця співпраці між нашими містами. 2011-го між міською владою Крнова і Надвірнянським районом та м. Надвірна укладено договір, який передбачає співробітництво у галузях комунального господарства, житлового будівництва, збереження та реставрації пам’ятників старовини, охорони навколишнього середовища, а також з питань освіти, економіки, охорони здоров’я, соціальної допомоги, громадської безпеки, культури, спорту, туризму й управління.

Щирі слова подяки за постійну підтримку чеським побратимам, зокрема, Моніці Дудовій та Францішеку Фойтику, які посприяли у виділенні цієї допомоги, а також старості м. Крнов Томашу Граділу, керівництву Надвірної та Надвірнянського району, народному депутатові України висловив керівник БФ «Карітас-Надвірна» отець Андрій Будзак, який сподівається на подальшу співпрацю у плані розвитку соціальних сфер діяльності.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!