Газета по-надвірнянськи
 

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг

8 листопада 2019, 12:39 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 801 переглядів

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з жовтня 2019 року, відповідно до Закону України від 9 листопада 2017 року №2189-VІІІ «Про житлово-комунальні послуги» пільгу надають у грошовій формі.

Розраховані управлінням соціального захисту населення РДА суми пільг перераховуватимуть АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків із надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до управління соціального захисту населення РДА на отримання пільги готівкою, виплачуватимуть готівкою у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв`язку з цим платіж за послугу нараховують повністю, без врахування знижки, яку надають пільговикові.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть траплятися випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до управління соціального захисту населення Надвірнянської РДА. Суму пільги у такому випадку за жовтень донарахують у наступному місяці.

Оксана ГАВРИЩУК,

начальник відділу персоніфікованого

обліку пільгових категорій населення

управління соціального захисту

населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!