Газета по-надвірнянськи
 

Їх будні і свята – у мистецькому світі

15 листопада 2019, 12:30 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 7,821 переглядів

Сьогодні минув тиждень від урочистостей з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Декілька років поспіль його відзначають 9 листопада. Попередньо – на державному рівні встановлювали різні дати. Але для працівників цієї сфери не важливо чи весняний ніжний цвіт прикрашає їхнє свято, чи багрянець осені. Головне, щоб сцена за їх участі випромінювала добрий настрій, позитив для глядачів, віру у краще майбуття рідної держави. Цьому присвячують свої будні і свята, вкладаючи серце й душу, талант і майстерність.

На урочистостях за свою самовіддану працю отримали нагороди і вдячні слова від керівництва районної влади. Зокрема, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук вручив грамоти райдержадміністрації та районної ради провідним методистам районного будинку культури Ганні Халак, Дарії Гринішак, Валентині Лисюк; керівникам народних аматорських оркестру народної музики «Аркан» Сергія Орла Володимирові Остап`юку та квартету «Легіт» Віктору Чудновському, головному спеціалістові відділу культури РДА Андрієві Остап`юку і провідному інженеру з охорони праці цього відділу Володимирові Гринішаку.

Усі керівники закладів культури району нагороджені грамотами відділу культури РДА.

Колективи Гвіздського, Молодківського будинків культури у подарунок отримали ноутбуки, танцювальні колективи «Горянка» і «Горяночка» – звукопідсилювальну апаратуру, інші необхідні для роботи технічні засоби – працівники клубних установ сіл Цуцилів, Тисменичани й Зелена, а також естрадно-духовий оркестр РБК.

Нехай професійні свята надихають на подальші творчі злети.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!