Газета по-надвірнянськи
 

Каміннецькі педагоги Наталія Гаманюк та Ольга Богатчук – переможці

29 листопада 2019, 12:07 | Рубрика: Конкурси-Проекти-Форуми, Освіта Версія для друку Версія для друку 4,293 переглядів

В Івано-Франківському природничо-математичному ліцеї відбувся заключний етап зонального туру конкурсу «Учитель року». Він розпочався 1 листопада ц. р. згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019-2020» у таких номінаціях: «Початкова освіта», «Зарубіжна література», «Хімія», «Історія» й «Образотворче мистецтво».

Конкурс учитель

Його мета – підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримка талановитих педагогічних працівників, сприяння самореалізації вчителя. Відбувається він у три тури: перший – у листопаді 2019 р.; другий – у грудні 2019 р. – лютому 2020 р.; третій – у квітні 2020 року.

Вчителі-конкурсанти давали показовий урок, на якому демонстрували викладацьку майстерність, уміння застосовувати інноваційні технології, методичну вправність.

У номінації «Хімія», зокрема, 2-е місце посіла Наталія Гаманюк, а в «Образотворчому мистецтві» однією із трьох переможців є Ольга Богатчук – обидві є учительками Каміннецької ЗОШ І-ІІ ст. Надвірнянської районної ради.

Переможці з усіх областей України та міста Києва зустрінуться у фіналі, який проходитиме у містах Біла Церква («Початкова освіта»), Дніпро («Історія»), Львів («Образотворче мистецтво»), Рівне («Зарубіжна література»), Чернівці («Хімія»).

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!