Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянська гімназія відзначила перший ювілей

22 листопада 2019, 11:58 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 28 переглядів

14 листопада Надвірнянська гімназія № 5 у колі школярів, учителів, батьків, представників районної та місцевої влади, духовенства і друзів відзначила свою першу річницю від дня заснування.

Урочистості розпочали з молитви, яку провів священнослужитель УГКЦ о. Андрій Василів.

Привітав присутніх директор навчального закладу Микола Дудка, подякував всім, хто підтримав реорганізацію школи-інтернату та надав всебічну підтримку. Символічними подяками за вагомий внесок у розбудову гімназії відзначили голову районної ради Івана Гурмака та депутатський корпус районної ради. Суттєву фінансову підтримку гімназія отримала й з обласного бюджету завдяки депутату обласної ради Михайлові Іваночку, який у своєму вітальному слові наголосив, що й надалі піклуватиметься про покращення умов навчання учнів, адже дітки тут потребують більшої турботи й уваги дорослих.

Від імені голови районної ради Івана Гурмака привітали зі святом педагогічний колектив та учнів депутат районної ради Сергій Штогрин і радник голови районної ради Вікторія Пицюк. Протягом року за кошти районного бюджету вдалося суттєво покращити приміщення навчального закладу і позитивні зміни тільки продовжуватимуться. Наразі у Надвірнянській гімназії № 5 навчаються більше 70 учнів, більша частина з яких залишається на ночівлю у пришкільному гуртожитку. Ці хлопчики і дівчатка із соціально-проблемних сімей мають можливість рости і розвиватися у затишній атмо­сфері та під опікою люблячих педагогів.

У цей святковий день в актовому залі учні порадували присутніх душевними піснями, запальними танцями, веселими шкільними сценками, лунало багато вітань, пісень і спогадів. Усім бажаємо неймовірних успіхів і процвітання, вдячних учнів і заслужених учителів!

Інф. районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!