Газета по-надвірнянськи
 

Нові підходи до обслуговування Роботодавців

22 листопада 2019, 12:10 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 27 переглядів

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Для цього використовуються відносно нові, але при цьому дієві програми щодо створення робочих місць і забезпечення роботою соціально-вразливих верств населення.

15 листопада Надвірнянська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості провела засідання Ради роботодавців на тему «Легалізація зайнятості – захист соціальних та трудових прав, гарантії громадян». У засіданні взяли участь директор Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Володимир Петрішак, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ірина Ткач, голова Ради роботодавців Михайло Дячук, начальник відділу економічного розвитку промисловості, транспорту та лісового господарства Надвірнянської РДА Ярослав Старків, завідувач сектору обслуговування платників податків Надвірнянського управління ГУДФС Марія Модіна та п’ятнадцять роботодавців району.

Директор Надвірнянської районної філії Володимир Петрішак ознайомив учасників зі станом ринку праці у Надвірнянському районі, розповів про сучасні інструменти регулювання ринку праці, нові важелі стимулювання зайнятості та створення нових робочих місць.

Обговорили питання про необхідність взаємодії влади та бізнесу в напрямку покращення соціально-економічного розвитку району, соціальної відповідальності представників бізнесу за сплату податків до бюджету та соціальних фондів, а також зосередили увагу на важливості легалізації найманої робочої сили та оплати праці.

Учасники засідання обговорили основні проблеми, які необхідно вирішувати на наступних засіданнях Ради роботодавців.

Основними завданнями Ради роботодавців є підвищення ефективності надання послуг роботодавцям, вироблення пропозицій, спрямованих на розв’язання проблемних питань, вдосконалення стратегії взаємодії служби зайнятості з роботодавцями та відпрацювання нових форм і методів роботи.

Інф. Надвірнянської

районної філії

Івано-Франківського

обласного центру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!