Газета по-надвірнянськи
 

Новий спортивний майданчик у Делятині

1 листопада 2019, 13:42 | Рубрика: Акцент, Самоврядування Версія для друку Версія для друку 2,156 переглядів

Минулого тижня у Делятині відкрили вже другий спортивний майданчик зі штучним покриттям. На цей захід завітав голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

Сич_Делятин

«Цей майданчик будувався майже рік. Завдяки консолідації зусиль різних рівнів влади вдалося його завершити. Покриття для цього майданчика закуплене по державній програмі.Обласна рада допомогла з облаштуванням основи, виділивши з обласного бюджету понад півмільйона гривень. Водночас велику кількість робіт взяла на себе громада. Мені як голові обласної ради приємно, що відкриття цього майданчика є черговим свідченням того, як депутатський корпус дбає про фізичну культуру на Прикарпатті», – відзначив Олександр Сич.

Розрізати стрічку і відкрити спортмайданчик доручили активним спортсменам, учням Делятинського ліцею № 1 Артему Чабану та Романові Романюку. Освятив майданчик о. Богдан Іванюк.

Зі словами привітання звернувся голова Делятинської селищної ради ОТГ Богдан Клим’юк, який висловив подяку голові обласної ради Олександрові Сичу – за вагомий внесок у розбудову освітньої та медичної інфраструктури Делятинської ОТГ, особистий внесок у розвиток спорту Делятинщини та за сприяння у формуванні позитивного іміджу територіальної громади на рівні області й України, побажавши «міцного здоров`я, благополуччя, достатку, добрих звершень для блага Батьківщини та розквіту нації».

Опісля випробували спортивний майданчик у дії. На ворота став Богдан Клим’юк, а право забити перший почесний гол надали Олександрові Сичу.

Розважали гостей своїми виступами Анна-Марія Ментинська з «Піснею про Україну», Н. Попович із В. Кухарук із піснею «Про Делятин».

Потім розпочався товариський футбольний матч між командами: ветеранів ФК «Прут» та учасників українсько-російської війни, ветеранів ФК «Прут» і депутатів Делятинської ОТГ.

Завершилося спортивне свято фінальною грою турніру з міні-футболу серед учнів 9-11 класів освітніх закладів громади.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!