Газета по-надвірнянськи
 

Пасажирські перевезення із Середнього Майдану і Красної потребують уваги

1 листопада 2019, 13:51 | Рубрика: У райдержадміністрації Версія для друку Версія для друку 2,207 переглядів

Перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук провів наради щодо організації пасажирських перевезень. Зокрема, на нараді щодо маршруту Середній Майдан – Надвірна за участі голови Ланчинської селищної ради ОТГ Володимира Поповича рекомендовано керівництву Ланчинської ОТГ звернутися з клопотанням до райдержадміністрації щодо відкриття нового маршруту Надвірна – Середній Майдан.

Відповідно райдержадміністрація, як організатор перевезень, згідно з наказом Міністерства Інфраструктури України від 15 липня 2013 р. № 480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом» забезпечить виготовлення, узгодження, затвердження схеми автобусного маршруту і складе його розклад руху.

Згаданий напрямок повинен забезпечити перевезення пасажирів с. Середній Майдан з охопленням населених пунктів смт. Ланчин та сіл Добротів, Лоєва і Стримба.

На нараді за участі активу села Красна щодо врегулювання питання якості перевезення пасажирів за напрямком Надвірна – Красна вирішили невідкладно звернутися з клопотання до департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА щодо організації маршруту Надвірна – Коломия. Також зобов’язано перевізників маршруту Надвірна – Красна та Надвірна – Ланчин неухильно дотримуватися розкладів руху автобусів за вказаними маршрутами. Перший заступник голови РДА наголосив, що автомобільні перевізники мають неухильно дотримуватися вимог Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, працювати над підвищенням культури обслуговування пасажирів, інформує сайт Надвірнянської РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!