Газета по-надвірнянськи
 

Переважав конструктивізм і діловий підхід

22 листопада 2019, 11:56 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 36 переглядів

На Дні депутата, 14 листопада н. р., під орудою голови районної ради Івана Гурмака депутати обговорили матеріали ХХХ сесії, зосередивши увагу на основних питаннях, зокрема, щодо виконання районного бюджету за 9 місяців н. р., виконання депутатських запитів.

З інформаціями про це виступили начальник управління фінансів РДА Леся Свідрак, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, а також заступник голови районної ради Ігор Писклинець, котрий доповідав про хід виконання рішень районної ради та план роботи представницького органу влади Надвірнянщини на 2020 рік.

Серед низки порушених депутатами проблем у процесі обговорення вирізнялися питання: виконання бюджету до кінця цього року (щодо надходження ПДФО; рентних платежів), на чому акцентував Ігор Писклинець, а також ремонту автошляхів Богородчани – Ланчин (через Цуцилів, Волосів, Гаврилівку, Середній Майдан), Бистриця – Надвірна, Надвірна – Гвізд, Розсільне – Надвірна, про що апелювали до виконавчої влади району Сергій Штогрин, Андрій Гуцько, Іванна Савчук, Володимир Мандзюк, Дмитро Гандзюк та інші.

Водночас на Дні депутата мовилося про налагодження конструктивної взаємодії районної ради з новоствореними ОТГ у розв`язанні актуальних проблем жителів Надвірнянщини.

Депутати продовжили свою роботу у профільних комісіях районної ради.

Звіт про перебіг ХХХ сесії районної ради від 20 листопада ц. р. – на стор. 3.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!