- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Про приписку до призовної дільниці

Posted By Модератор On 29.11.2019 @ 12:36 In Військо,До відома краян | No Comments

Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та Яремчанський міський голова Василь Онутчак видали спільне розпорядження №306/228-р від 21 листопада 2019 р., згідно з яким: протягом січня-березня 2020 року провести приписку громадян 2003 року народження до призовної дільниці Надвірнянського районного військового комісаріату (РВК).

Для організованого проведення приписки створити комісію. Роботу комісії розпочати з 8 січня 2020 р. Медичний огляд юнаків 2003 р. н. – із 8 січня 2020 р. та проводити на призовній дільниці Надвірнянського РВК із 9-ї год.

Міським, селищним, сільським головам, головам об`єднаних територіальних громад (ОТГ), керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів забезпечити явку юнаків 2003 р. н. із результатами обстеження; відрядити разом з юнаками начальників військово-облікового столу (ВОС), відповідальних за ведення військового обліку міських, селищних, сільських рад та викладачів предмету «Захист Вітчизни» у розпорядження військового комісара Надвірнянського РВК. До 2 грудня 2019 р. представити до Надвірнянського РВК списки юнаків, організувати збір документів, які необхідні для оформлення особових справ призовників.

Підготовчі заходи щодо організації приписки розпочати з 2 грудня 2019 року.

Міським, селищним, сільським головам, головам ОТГ у період до 2 грудня 2019 року відрядити начальників ВОС, відповідальних за ведення військового обліку, для здачі оформлених особових справ на юнаків 2003 р. н. до Надвірнянського РВК.

Директорам КНП «Дитяча лікарня Надвірнянського району Надвірнянської районної ради» (В. Монастирецький), КНП «Яремчанський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Ю. Бодоряк), КНП «Амбулаторія загальної ППСМ селища Ворохта» (О. Хомин): виділити у кожному відділенні по 5 профільних ліжок для обстеження та лікування юнаків 2003 р. н.; до 2 грудня 2019 р. забезпечити призовну дільницю Надвірнянського РВК необхідним обладнанням, медичним інструментарієм і медикаментами для медичного освідчення юнаків (на 50 оглянутих протягом дня) при приписці до призовної дільниці згідно з переліком інструментарію, медичного та господарського майна, необхідного для оснащення кабінетів для проведення медичного огляду призовників.

Начальнику Надвірнянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області (І. Пацак) до 2 грудня 2019 року подати до комісії списки юнаків 2003 р. н., які визнані особами з інвалідністю.

Начальникам Надвірнянського ВП ГУНП України в Івано-Франківській області (М. Сидорук) та Яремчанського ВП Надвірнянського ВП ГУНП України в Івано-Франківській області (А. Кіселюк): до 2 грудня 2019 р. представити комісії з проведення приписки списки осіб 2003 р. н., які притягались до кримінальної відповідальності, знаходяться під слідством, судом, викликалися в правоохоронні органи за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем і наркотичними речовинами; реєстрацію (перереєстрацію або зняття з реєстрації) юнаків 2003 р. н. проводити за їхнім місцем проживання тільки при наявності в їхніх військово-облікових документах відміток військового комісара про прийняття на військовий облік або зняття з нього; проводити розшук осіб, які ухиляються від приписки, й організовувати їх доставку на комісію у Надвірнянський РВК.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/11/pro-prypysku-do-pryzovnoji-dilnytsi-2/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.