Газета по-надвірнянськи
 

Ремонт Битківського моста триває

1 листопада 2019, 13:59 | Рубрика: У райдержадміністрації Версія для друку Версія для друку 4,656 переглядів

Заступник голови ОДА Василь Івасик ознайомився з ремонтними роботами, які тривають на Битківському мості. Спільно з першим заступником голови РДА Богданом Зеленчуком, начальником відділу будівництва РДА Богданом Чіхом, в. о. директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрієм Сазоновим та Битківським селищним і Пнівським сільським головами Василем Вінтоняком та Василем Гладишем обговорили хід проведення будівельних робіт.

Ці роботи проводять згідно з проектом «Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на річці Бистриця Надвірнянська у селі Пнів». Кошторисна вартість об’єкта – 1 млн. 497 тис. грн.

Богдан Зеленчук проінформував про готовність до використання коштів, укладання договорів на виконання робіт з відновлення пошкодженого об’єкта. «Ми активно працюємо над тими завданнями, які поставлені, докладаємо максимум організаційних зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для якісного та вчасного використання цього фінансового ресурсу, необхідного для ліквідації наслідків стихії», – підкреслив посадовець.

Замовник – відділ будівництва Надвірнянської РДА, а виконавець – ТОВ «Будівельна компанія «Гранд Буд». Розпочаті роботи з берегоукріплення лівого берега річки 11 жовтня згідно з графіком. Зараз тимчасово відведене русло річки для укріплення берега та завезено негабарит. Після проведення згаданих робіт планують ремонт під’їзної дороги до моста, повідомляє сайт Надвірнянської РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!