Газета по-надвірнянськи
 

Соціальні працівники відзначили своє професійне свято

8 листопада 2019, 12:38 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 219 переглядів

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначили працівники соціальної сфери, які обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу справу – допомагати і підтримувати всіх, котрі найбільше цього потребують.

Напередодні Дня працівників соціальної сфери, 31 жовтня, у райдержадміністрації відбулись урочистості, під час яких представники районної та міської влад вітали соціальних працівників Надвірнянщини.

Зі щирими словами вітання звернувся до присутніх заступник міського голови Василь Василенко, який зазначив, що у професії соціального працівника зосереджені всі найкращі якості людини: милосердя, чуйність, співчуття, доброта та щирість: «Забезпечуючи надання соціальних гарантій, Ви щодня допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте впевненості у завтрашньому дні». Василь Василенко побажав соціальним працівникам міцного здоров’я, миру, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани; подякував всім за сумлінну та невтомну працю.

соціальні-працівники

До святкових привітань долучились також голова районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук та заступник голови РДА Ярослав Гундяк.

Керівники району та міста відзначили кращих працівників соціальної сфери грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, відданість справі та з нагоди професійного свята, інформує сайт Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!