Газета по-надвірнянськи
 

Творча зустріч «Цвіт рідного слова» у Перерослі

22 листопада 2019, 11:57 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 42 переглядів

В актовій залі Переріслянської сільської ради ОТГ у рамках проекту «Зустрічі з цікавими людьми», який запозичила Переріслянська сільська бібліотека від Надвірнянської центральної районної бібліотеки, відбулась творча зустріч «Цвіт рідного слова» з поетом, односельчанином, автором трьох поетичних збірок «Осіннє листя» (2010 р.), «Дороги життя» (2011 р.), «Цвіт калини» (2018 р.) Василем Угринчуком.

Модератор зустрічі Уляна Угринчук (завідувач бібліотеки) представила односельчанина та відзначила його багатограну творчість, пронизану патріотизмом і любов’ю до рідного села та рідної країни. Автор згадував свої юнацькі роки, читав власні поезії та ділився спогадами з присутніми про свою участь у Євромайдані у Києві, а також розповідав цікаві факти зі свого життя та відповідав на запитання. Читці – учасники зразкового драматичного колективу «Хоробрі мандрівники» (кер. Ганна Насадюк) декламували вірші Василя Угринчука: Юлія Мисліцька – «Дарунок долі» (для Валентина із Кіровограда, з котрим разом тримали самооборону Майдану) та «Мій рідний край», Мар`яна Угринчук – «Україні» (до 25-ї річниці Незалежності України), Діана Непеляк – «Пам’ятаймо» (присвячений героям, які захищали і продовжують захищати свою рідну Землю), Максим Насадюк – «Так тримати» (для ФК «Перерісль»), Андріана Саміляк – «Село моє» (присвячений рідному селу Перерісль), Аліна Гаврилюк – «Євромайдан» (день сорок восьмий) і «Лист з фронту». Учасники дійства насолоджувались піснями «Буде мир» та «Я бажаю вам добра», які виконала юна й талановита солістка Переріслянського будинку культури Діана Непеляк.

Завідувачка бібліотеки Уляна Угринчук подякувала гостю за цікаву зустріч та побажала йому й надалі творчого натхнення, тішити своїх шанувальників новими віршами і книгами. В.о. голови Переріслянської сільської ради ОТГ Любов Гук вручила авторові медаль «За заслуги Переріслянської ОТГ», директор КЗК «Комунального закладу культури і дозвілля» Михайло Клюфінський – грамоту за видання трьох поетичних збірок й активну громадянську позицію, а також з нагоди 75-річчя, яке Василь Дмитрович відзначив цього року на свято пророка Іллі. Зус­тріч пройшла у святковій та теплій атмосфері, а ще мала приємність, бо на творчу зустріч батька приїхала із далекої Італії дочка Світлана. Бажаємо нашому односельчанину та його родині міцного здоров’я, творчої наснаги та Божого благословення!

Інф. Переріслянської сільської бібліотеки Переріслянської ОТГ.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!