Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірній встановлять два світлофори

1 листопада 2019, 14:07 | Рубрика: Конкурси-Проекти-Форуми Версія для друку Версія для друку 5,291 переглядів

Надвірна стала переможцем міжнародного проєкту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м. Надвірна». У рамках проєкту планують встановити у місті 2 світлофорні об’єкти, влаштувати транспортну розв’язку на майдані Шевченка, впорядкувати дорожню розмітку тощо, завдяки чому забезпечать належні умови для безпечного пересування містом велосипедистів, пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями. Орієнтовна вартість проєкту становить понад 2 млн. грн.

ПРООН в Україні реалізує проєкт «Посилене партнерство для сталого розвитку», що фінансує уряд Швеції. Метою конкурсу проєктів є пілотне впровадження на регіональному та місцевому рівнях створення багатосторонніх партнерств (які містять місцеві органи влади, університети, громадянські інституції та бізнес) для вирішення проблем сталого розвитку та розробки моделей вирішення проблем, які можуть бути відтворені в інших громадах.

ПРООН оголосила результати конкурсу на отримання грантів у рамках проекту. Згідно з рішенням Національної наглядової ради від 4 жовтня 2019 року переможцем визнано 7 проєктів по всій Україні, у числі яких проєкт громади м. Надвірна «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м. Надвірна», розроблений та поданий ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з відділом інвестиційної політики та муніципального розвитку Надвірнянської міської ради та міською радою м. Пруднік (Польща), інформує сайт Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!