Газета по-надвірнянськи
 

Відеоролик як подарунок рідному селу-ювіляру

1 листопада 2019, 13:39 | Рубрика: Ми - українці, Творчість Версія для друку Версія для друку 555 переглядів

Мистецький проект зініціювала художній керівник Молодківського сільського будинку культури Уляна Пилип`юк спільно з однодумцями. Він втілився у відеоролик «Стежками рідного села» і присвячений цьогорічній 545-ій річниці від першої згадки про Молодків.

Упродовж 15 хвилин глядачі побувають у найвизначніших місцях старовинного Молодкова, осучасненого його прогресивними жителями. Зокрема, дивовижні стежини приведуть до соляного джерела, Вуйка Дуба, якому понад 400 років, а також у музей-світлицю при сільській бібліотеці, де завідувач бібліотечної філії Галина Середюк ознайомить із стародавнім побутом, здивує раритетними речами, молодківськими старожитностями. Водночас маршрут проляже до могили польським легіонерам у центрі села, чиїй пам`яті молодківчани подумки вклоняються. А далі – до сірководневого джерела, де за австрійського панування біля нього спорудили профілакторій. Незабутньою видасться зупинка біля ялиці-тризуба.

Відеоролик за сценарієм Уляни Пилип`юк відзняло подружжя Лариси та Любомира Іроденків із Надвірної. Його озвучили працівники сільської культури Людмила Йосипенко, Уляна Пилип`юк, Галина Середюк, а також учасники драматичного колективу «Народні джерела» Тетяна Юрчило і Назар Гуцуляк.

Автор відеороботи Уляна Пилип`юк щиро зізнається, що на цей проект її надихнули легенди рідного села, а ще – безмежна любов до праотчої землі, яка закохує у себе кожного з першою колисковою і першими самостійними кроками, що ступають по ній…

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!