Газета по-надвірнянськи
 

Відтепер ТРК «Надвірна» мовитиме і в Микуличині

22 листопада 2019, 12:25 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 300 переглядів

14 листопада Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на місцеве мовлення, який проводили у рамках проекту «Мовлення громад», і визначила переможців на 37 частотах у 16 областях України, у т. ч. Івано-Франківщині. Потужність мовлення радіостанції на FM-частотах – від 0,01 до 1 кВт.

Під час розгляду питання член Національної ради Сергій Костинський зауважив, що це – найбільший конкурс Національної ради з розбудови місцевого радіомовлення. Основними вимогами до програмної концепції передбачено, що в загальному обсязі мовлення не менше як 15 відсотків мають становити інформаційні передачі місцевої тематики, увесь контент транслювати лише українською мовою. Також дозволяється ретрансляція програм Суспільного мовлення та програм Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України («Армія FM – військове радіо»).

nadvirna-radio

За результатами конкурсу, зокрема, телерадіокомпанія «Надвірна» мовитиме у с. Микуличин, м. Яремче (міська рада), м. Коломия та Коломийський район, а також на територіях Делятинської і Ланчинської ОТГ 106,0 МГц, потужність передавача – 0,03 кВт, обсяг мовлення – 24 години на добу.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!