Газета по-надвірнянськи
 

Визначили учасників турніру Кубка «Революції Гідності»

8 листопада 2019, 12:28 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 450 переглядів

4 листопада Надвірнянська районна федерація футболу провела жеребкування учасників традиційного заключного турніру з футболу цього року – Кубок «Революція Гідності». Виявили бажання брати участь 15 футбольних команд району, із них 8 команд – 1-ї ліги чемпіонату району (ЧР), 5 команд – із 2-ї ліги ЧР, до яких долучаються ФК «Лоєва» та юнаки надвірнянського «Бескиду».

фут

Команди поділено на 5 груп по 3 ФК. Матч відбудеться у неділю, 10 листопада, о 12-й год.

1-а група гратиме в с. Парище: ФК «Колос» Парище – ФК «Горгани» Зелена; ФК «Добротів» – команда, яка програє у 1-й грі; ФК «Добротів» – команда, яка виграє у 1-й грі.

2-а група – у с. Камінному: ФК «Олімпія» Камінне – ФК «Темп» Молодків; ФК «Фортуна ІТ Люкс» Пнів – команда, яка програє у 1-й грі; ФК «Фортуна ІТ Люкс» Пнів – команда, яка виграє у 1-й грі.

3-я група – у с. Лісна Тарновиця: ФК «Лістер» Лісна Тарновиця – ФК «Красна»; ФК «Лоєва» – команда, яка програє у 1-й грі; ФК «Лоєва» – команда, яка виграє у 1-й грі.

4-а група – у с. Перерісль: ФК «Перерісль» – ФК «Надвірна»; ФК «Лісоруб» Бистриця – команда, яка програє у 1-й грі; ФК «Лісоруб» Бистриця – команда, яка виграє у 1-й грі.

5-а група – у с. Пнів: ФК «Скеля» Пнів – ФК «Бескид» Надвірна – юнаки; ФК «Підгір’я» Назавизів – команда, яка програє у 1-й грі; ФК «Підгір’я» Назавизів – команда, яка виграє у 1-й грі.

Переможці груп проходять у наступний етап змагань.

Інф. Надвірнянської районної федерації футболу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!