Газета по-надвірнянськи
 

Визнання юних митців

22 листопада 2019, 12:00 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 34 переглядів

Шкільні канікули кожен проводить по-своєму. Для когось вони пам`ятні, для когось не дуже. Нещодавні осінні канікули, безперечно, залишили приємний слід у пам`яті і серцях 12 вихованців Надвірнянської дитячої художної школи, які взяли участь у регіональному конкурсі із творчого рисунка.

Ці змістовні змагання серед учнів позашкільних мистецьких закладів проходили 31 жовтня у Косівському інституті декоративно-прикладного мистецтва Львівської національної академії мистецтва. Відрадно, що майже половина учасників із Надвірної посіла призові місця. Зокрема: першість здобула Ольга Мельник, на другій позиції Юрій Іваніщак, Вікторія Грещук і Софія Грицюк, третє місце – в Анастасії Ковалюк. Отримані сертифікати як визнання таланту і майстерності є своєрідними бонусами при вступі у вищі навчальні заклади. Підготували переможців – директор Надвірнянської ДХШ Жанна Бондаренко та викладачі Марія Гордійчук і Наталія Стасишин.

***

15 листопада ще одну творчу вершину підкорили учні Надвірнянської ДХШ Ірина Мазур (1-е місце) та Марія Дутчак (2-є місце) (викладач Юлія Князева) у регіональному конкурсі з екслібрису «Графічний твір», який тривав у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. Юрія Шкріблюка.

Бажаємо новий творчих успіхів.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!