Газета по-надвірнянськи
 

Звернення Івано-Франківської обласної організації партії ВО «Батьківщина»

15 листопада 2019, 12:45 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 6,406 переглядів

Шановні краяни!

Предметом гострих дискусій та суперечок в українському суспільстві стало питання відкритого ринку земель сільськогосподарського призначення. У Законі про ринок землі, внесеному на розгляд Верховної Ради, скасовується мораторій на купівлю-продаж сільгоспземель і не встановлюється ніяких обмежень на їх купівлю юридичними особами, які зареєстровані в Україні, але належать іноземцям. Це значить, що наша земля, за яку воюють і гинуть на Сході країни українські патріоти, може опинитися у руках іноземців, у т. ч. і з країни-агресора.

«Слуги народу» пропонують дозволити продавати в одні руки 200 тисяч гектарів родючої землі. Це означає, що всі сільськогосподарські угіддя у межах нашої області можуть бути сконцентровані у руках кількох осіб. Де дінуться тисячі фермерів Івано-Франківщини, які складають сьогодні кістяк села, допомагають наповненню його бюджету, зайнятості, розвитку інфраструктури?

Партія ВО «Батьківщина» послідовно виступає проти відкриття дикого ринку землі в Україні, проти великих агрохолдингів, за підтримку фермерства, малого і середнього сільгоспвиробництва, що є основою як для Європи, так і більшості країн світу.

Ми за те, щоб такі доленосні для країни рішення вирішувалися українською нацією на референдумі і лише після цього вони ставали Законом.

Ми закликаємо всіх краян стати на захист української землі, яка згідно з Конституцією є національним багатством і належить українському народу.

Не дамо владі розпродати українську землю, зруйнувати майбутнє нашої нації!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!