Газета по-надвірнянськи
 

Асоціація благодійників України запрошує до участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2019»

13 грудня 2019, 12:37 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 202 переглядів

Асоціація благодійників України запрошує до участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2019». Це єдиний діючий загальнонаціональний проект із відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангел добра».

У жовтні 2019 року оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019». Цьогоріч переможців визначатимуть у 17-ти основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній з них визначатимуть по три лауреати конкурсу, переможців оголосять на церемонії нагородження у Києві навесні 2020 року.

Останній термін подачі заявок для участі у конкурсі – 1 березня 2020 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті https://www.blagoukraine.org/, або в Оргкомітеті конкурсу за тел. 067-164-04-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!