Газета по-надвірнянськи
 

«Ми можемо здолати ворога, який знахабнів»

27 грудня 2019, 12:13 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 431 переглядів

Надвірнянці і надалі з активною громадянською позицією збирають допомогу для тих, котрі на лінії вогню проявляють патріотизм, мужність і відстоюють цілісність української держави, допомагають нашим військовим на сході хто, чим може.

27 грудня відправлять два автобуси з допомогою. Завдяки злагодженій роботі Надвірнянських райдерж­адміністрації, районної ради, закладів освіти й усіх небайдужих краян зібрали близько 6 тонн продуктів харчування (домашні вареники, консерви, тушонки, домашня консервація, макаронні вироби, крупи, солодощі, теплий одяг, будівельні матеріали, утеплююча плівка для бліндажів).

Допомога_АТО

Зворушливим подарунком для наших захисників стануть ангелочки-обереги та новорічні подарунки, виготовлені власноруч вихованцями Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Оберегом для наших хлопців стане образ Пресвятої Діви Марії.

Особливу подяку районна влада висловлює Надвірнянським ДНЗ «Пролісок» і «Сніжинка» та ДНЗ «Малинка» с. Гвізд.

Голова райдержадміністрації Володимир Пасько цього тижня відвідав Надвірнянський районний Центр допомоги учасникам АТО/ООС та ознайомився з його роботою. Він наголосив на консолідації зусиль усіх свідомих українців, адже, незалежно від територіальної приналежності та віку «ми можемо здолати ворога, який знахабнів». «Підтримати українську армію, яка воює з бойовиками на сході країни – справа честі кожного. Тим паче, що в її лавах воюють і наші військові-земляки, які проходять службу в районі бойових дій».

Вантаж доставлять до 10-ї гірсько-штурмової бригади, 128-ї гірсько-піхотної бригади та 93-ї окремо механізованої бригади, в яких проходять службу багато наших земляків.

Протягом двох тижнів тривав збір допомоги, а координували заходи з формування вантажу ГО «Всеукраїнське об’єднання воїнів АТО Прикарпаття» та Надвірнянський районний Центр допомоги учасникам АТО/ООС.

Надвірнянська районна державна адміністрація та районна рада висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до збору допомоги для підтримки українських воїнів.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!