- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Надали згоду двом громадам

Posted By Модератор On 13.12.2019 @ 12:36 In У міській раді | No Comments

На початку тридцять сьомої сесії Надвірнянської міської ради 5 грудня ц. р. під орудою в. о. Надвірнянського міського голови Тараса Пекарського депутати хвилиною мовчання вшанували пам`ять жертв Голодоморів, а також пом`янули полеглих Героїв України. Тарас Пекарський висловив вдячність депутатам міської ради за активну діяльність у міжсесійний період, плідну роботу у депутатських комісіях; запросив ефективніше долучатися у підготовку до бюджетного процесу. Чергова сесія з прийняття основного фінансового документу відбудеться орієнтовно у другій декаді цього місяця.

У присутності в. о. Краснянського сільського голови Світлани Боднар та Ліснотарновицького сільського голови Марії Марковецької депутати спершу приступили до обговорення питання про надання згоди на включення Краснянської та Ліснотарновицької територіальних громад до складу Надвірнянської потенційної міської ОТГ. Перед депутатами виступив начальник Надвірнянської ОДПІ Василь Гнатюк, який поінформував про власні надходження за 10 місяців тих населених пунктів, що мають увійти до складу Надвірнянської ОТГ. Зокрема, Красна отримала б 1 млн. 930 тис. грн.; Верхній Майдан – 1 млн. 300 тис. грн. власних надходжень; Парище – 1 млн. грн.; Назавизів – 1 млн. 734 тис. грн.; Гвізд – 1 млн.905 тис. грн.; Молодків – 2 млн. 889 тис. грн.; Стримба – 1 млн. 420 тис. грн. Відбувся обмін думками серед депутатів. Свою позицію висловили: Василь Будзак, Роман Мажак, Богдан Зеленчук та інші. Підсумки підбив Тарас Пекарський, нагадавши, що приєднані до ОТГ села матимуть переваги у фінансуванні з Державного бюджету. Тому їхній фінансовий потенціал – цілком достатній і входження до складу Надвірнянської ОТГ не стане тягарем утримання тощо.

Депутати вирішили надати згоду на включення цих двох громад до Надвірнянської ОТГ.

На сесії обговорили й ухвалили конкретні рішення з широкого блоку фінансових питань під керівництвом начальника управління бухгалтерського обліку та звітності Ольги Збіглей. Також депутати своїми рішеннями зняли з балансу КП «Надвірнянський житловик» багатоквартирний житловий будинок №3 на вул. Франка і передали його на баланс ОСББ «Франка 3»; внесли зміни до Програм розвитку місцевого самоврядування, фізичної культури і спорту, «Духовне життя» у м. Надвірна на 2019 р.; у заходи Програми безпеки та організації дорожнього руху у м. Надвірна на 2018-2020 роки, про що доповідали: заступник міського голови Василь Василенко, Тарас Пекарський, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олег Антонюк.

Низку актуальних питань щодо надання згоди на продовження дії договору оренди приміщення; затвердження експертної оцінки орендованої земельної ділянки обговорили за координацією начальника юридичного відділу міської ради Ярослава Дем`янчука.

Питання містобудування і земельні – під орудою начальників відділів містобудування та архітектури Світлани Кантор і земельних ресурсів Лілії Хлопан.

Інф. Надвірнянської

міської ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/12/nadaly-zhodu-dvom-hromadam/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.