- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Новий керівник району окреслив пріоритети

Posted By Модератор On 06.12.2019 @ 14:36 In Новини | No Comments

За дорученням голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля нового голову Надвірнянської районної держадміністрації Володимира Ярославовича Паська представила 2 грудня н. р. перший заступник голови ОДА Марія Савка на зібранні, яке відкрив керівник апарату РДА Микола Кравчук, працівників відділів, управлінь та апарату РДА, керівництва, депутатів і працівників виконавчого апарату районної і Надвірнянської міської рад, селищних і сільських рад та ОТГ, організацій, установ, представників громадських організацій, політичних партій, релігійних громад.

На посаду очільника районної виконавчої влади Володимир Пасько (на світлині праворуч) призначений відповідно до розпорядження Президента України Володимира Зеленського №418/2019-рп від 28 листопада 2019 року.

IMG_3640 [1]

За словами Марії Савки, Надвірнянщина є одним із важливих промислових районів нашої області. Проте статус гірського району накладає свої особливості на соціально-економічний розвиток. Тому перед новопризначеним головою стоятиме низка складних завдань, над якими він повинен першочергово працювати. Передусім, це – завершення реформи децентралізації; економічний розвиток Надвірнянщини, зокрема, у форматі розширення її рекреаційно-туристичного потенціалу; акумуляція коштів на ремонт доріг, оскільки наступний, 2020-й, оголошено у нашій області роком ремонту доріг і мостів, нагадала посадовець; налагодження взаємодії із депутатським корпусом, ОТГ, районною радою, сільськими радами. У роботі повинна бути виключена корупційна складова, наголосила Марія Савка й уточнила: – Як каже голова ОДА, не красти і не давати можливості це робити іншим. Оцінюючи ризики для голови РДА, вона зазначила: – Із завершенням реформи децентралізації завершиться і діяльність РДА, що вимагає мудрості, чіткого дотримання законодавства, співпраці з ОТГ, щоб використати професійний потенціал працівників РДА для розвитку майбутніх громад Надвірнянщини.

IMG_3647 [2]

У Володимира Паська є і знання, і відповідний досвід, навики для того, щоб виконувати такі складні завдання, переконана перший заступник голови ОДА. Водночас вона подякувала діючому керівництву РДА, зокрема, Богданові Зеленчуку та Олександру Кенізу за їхню роботу, а Володимиру Паську побажала сили і наснаги у керівництві районом.

Володимир Пасько (на світлині) висловив вдячність Президенту України Володимирові Зеленському, керівництву області, народним депутатам України і громаді Надвірнянщини за довіру.

– Очолити Надвірнянську районну держадміністрацію – для мене честь і відповідальність, – мовив Володимир Пасько. – У своїй роботі пріоритетними завданнями бачу, перш за все, «нульове», негативне ставлення до корупції; контроль за бюджетними коштами винятково за їх цільовим призначенням; закінчення реформи децентралізації та передача повноважень громаді на місцях. Для цього треба налагодити тісну співпрацю між органами державної влади і місцевого самоврядування; задіяти максимально до цього процесу громадськість.

У цей непростий час закликаю усіх вас до плідної, конструктивної співпраці, – таким зверненням завершив свій виступ голова РДА.

Народний депутат України Зіновій Андрійович, вітаючи новообраного керівника району,зокрема, підкреслив, що у 2005-2006 роках Надвірнянщина перебувала у числі лідерів із соціально-економічного розвитку на Прикарпатті. Тому голові варто це пам`ятати. Парламентар упевнений, що у Надвірнянщині сформована команда однодумців і кожен керівник вносив свою лепту у розвій району, стараючись, як міг. І нинішній успіх реформ, які доводять зверху, залежить від комунікації з головою районної ради і депутатами, мають домінувати повна аполітичність та господарський підхід. На рівні держави такі процеси соціально-економічного розвитку району будуть належно оцінені, – запевнив Зіновій Андрійович. – Осінні місяці цього року показали, що сьогодні треба боротися за кожен податок, збір і за реформу. Сьогодні не достатньо плисти просто за течією. Життя складається з боротьби… Для нас важливо, щоб Надвірнянщина була представлена на всіх етапах соціально-економічного розвитку. Ми повинні подолати і зруйнувати той ганебний процес, коли з району до Держбюджету забирали більше, ніж повертали.

У своєму першому короткому інтерв`ю районним ЗМІ Володимир Пасько зазначив – Хотів би зробити ревізію стану справ у райдержадміністрації. У найкоротший час профільтруємо всю ситуацію, виявимо найсильніші місця і почнемо діяти рішуче, бо часу для завершення децентралізації у нас залишилося дуже мало.

Якщо люди фахові, вони мають залишитися у команді і ми повинні разом рухатися до нашого фінального акорду. Однозначно, у першу чергу, пріоритетом для кадрового потенціалу є професійність і порядність. Це – першочерговий вибір (критерії) майбутньої команди.

Найближчим часом мають бути скорочені 60 працівників. Це найважча для мене ситуація, бо треба скорочувати людей. Багатьом із них залишилося рік-два до пенсії і їх також доведеться скорочувати. Це – найважчий момент для мене як з точки зору моральної, так і з професійної. Будемо просити всіх голів ОТГ, щоб максимально задіювали наших працівників безпосередньо у роботі ОТГ, бо це – професійні, підготовлені кадри, готові до роботи. Також проситимемо керівництво області; скликатимемо спільні брифінги зі всіма головами ОТГ із проханням працевлаштувати першочергово наших працівників, по кожному з яких працюватимемо індивідуально, сказав Володимир Пасько.

Уточнимо, що до призначення головою РДА Володимир Пасько працював головою правління Надвірнянського районного споживчого товариства.

***

Довідково. Усього в нашій області у відборі на 14 посад голів РДА подали заяви 966 людей, Із них 381 «відсіяли». Найбільше кандидатур надійшло з Тисменицького і Надвірнянського районів, відповідно 115 і 109. Найменше кандидатур надійшло з Городенківщини – 34 анкети. Зокрема, у Надвірнянському районі із 109 – 59 відмовили, а 35 рекомендовано системою LIFT для розгляду голові ОДА. Опісля цього по одній кандидатурі на кожну РДА подано у Кабмін.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/12/novyj-kerivnyk-rajonu-okreslyv-priorytety/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_3640.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_3647.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.