Газета по-надвірнянськи
 

Подаруй частинку Божого захисту українському воїнові

20 грудня 2019, 12:58 | Рубрика: В обороні держави, Духовність Версія для друку Версія для друку 5,299 переглядів

На свято св. апостола Андрія Первозванного, 13 грудня, у Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії УГКЦ м. Надвірна відбувся майстер-клас під проводом волонтерки Людмили Салиги з виготовлення вервички для наших дорогих захисників, воїнів-оборонців територіальної цілісності України, військових частин та військових ліцеїв.

майстеркл

Людей, натхненних такою благородною працею, ставало все більше і більше. Панував піднесений настрій і радісно бачити, що наша духовна боротьба не занепала, а, навпаки, триває, що так багато людей, небайдужих та щирих, простих та інтелігентних, дітей і молоді, підтримують наших мужніх воїнів молитвою, милосердям та вірою у перемогу. Всі занурилися у копітку працю, слухаючи історії зцілень, історії перемог, історії, котрі ламали хід подій у країнах, де панують суворі закони, бо люди у руках тримали тільки вервиці.

Нехай кожна наша вервиця, виготовлена власноруч, стане могутнім захистом для усіх, котрі її носитимуть із собою та промовлятимуть щирі слова молитви.

майстерклас

Дякуємо всім людям, котрі відгукнулися, жертвуючи своїм часом, працею та молитвою, зокрема, Людмилі Сализі, котра піклується про духовний захист наших воїнів, а також Ірині Бакоті, котра так тепло та щиро прийняла усіх. Нехай Господь благословить усіх Вас Своїми рясними та щедрими благодатями, а нашій багатостраждальній Україні дарує мир і спокій.

Як сказав Папа Пій ІХ: «Дайте мені армію людей, які моляться на Вервичці, і я здобуду світ». Візьмімо у свої руки цю могутню зброю – вервицю, щоби переламати хід подій у нашій країні, у нашому житті та й у цілому світі.

P.S. Всього на майстер-класі виготовили 96 вервиць, 9 з яких подарували учням Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату.

Інф. сайту Надвірнянського деканату УГКЦ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!