Газета по-надвірнянськи
 

Прикарпатським спортсменам – грошові сертифікати

27 грудня 2019, 11:52 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 35 переглядів

Кращих спортсменів і тренерів Прикарпаття, зокрема, із Надвірнянщини – самбістку Галину Ковальську з її тренером, заслуженим тренером України Євгеном Боднаруком – за підсумками виступів на змаганнях міжнародного рівня у 2019 році відзначили грошовими винагородами. Сертифікати на суму від двох до тридцяти тисяч гривень вручили голова обласної ради Олександр Сич та заступник голови ОДА Віталій Федорів.

Вітаючи спортсменів від імені всього депутатського корпусу, Олександр Сич наголосив, що обласна рада робить все можливе, аби сприяти розвиткові фізичної культури в області.

– Я дуже радий сьогодні бути у вашому колі і за підсумками року вітати вас усіх. Дай, Боже, тренерам успішних і вдячних вихованців, а спортсменам бажаю виступати на змаганнях без травм, досягати нових спортивних висот. Прославляйте себе, Прикарпаття і всю Україну на міжнародній арені!, – підкреслив Олександр Сич.

Загалом за підсумками виступів на змаганнях міжнародного рівня у 2019 році нагороджено майже півсотні прикарпатських спортсменів та їх тренерів.

Інф. обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!