Газета по-надвірнянськи
 

Приурочено ліквідаторам ЧАЕС

13 грудня 2019, 12:35 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 174 переглядів

У Надвірнянській центральній бібліотеці цього тижня відбулася зустріч із письменником, поетом, кандидатом фізико-математичних наук, членом НСПУ та НСЖУ, ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, справжнім сином України Миколою Симчичем, приурочена виходу в світ його книги «Чорнобильці: герої чи ізгої?».

Відрадно, що подія відбулася напередодні відзначення Дня ліквідатора. Захід відбувся при багаточисельній аудиторії. Присутні дізналися про творчий доробок автора, про його особисту участь у ліквідації наслідків аварії ЧАЕС, про заходи, які потрібно зробити, щоб не допустити «духовного» Чорнобиля, який у сьогоденні страшніший від атомного.

На зустріч завітали побратими Миколи – ліквідатори з Надвірнянщини на чолі з керівником районної громадської організації «Спілка Чорнобиль», поетом, літстудійцем «Бистріні» Романом Бенюком, який прочитав декілька своїх творів на Чорнобильську тематику, також виступив голова районної «Просвіти» Богдан Березицький. Микола Симчич відповів на ряд запитань глядачів.

Презентація книги тривала майже півтора години, а, здається, що декілька хвилин, адже вона стала досить насиченою фактами та цікавою.

Модератор зустрічі, письменник, ліквідатор аварії на ЧАЕС із Богородчан Нестор Мартинець вдячний керівнику центральної бібліотеки Галині Волошин за запрошення, організацію заходу, а також всім, хто взяв участь у ньому…

***

Сьогодні, 13 грудня, об 11-й год. у залі засідань районної ради відбудеться «круглий стіл» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС з участю керівництва райдержадміністрації, районної та Надвірнянської міської рад і районної громадської організації «Спілка Чорнобиль».

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!