Газета по-надвірнянськи
 

Розкажу Миколаю про що я читаю

20 грудня 2019, 13:22 | Рубрика: Акцент, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 381 переглядів

19 грудня до дітей України завітав Святий Миколай і поклав під подушки або в чобітки миколайчики – приємні подарунки за гарну поведінку протягом року. Кожна дитина з нетерпінням чекає на цей день.

Добротівські-діти

З нагоди свята у Добротівську бібліотеку запросили третьокласників та вчителя Любов Майструк. Бібліотекар Леся Микитишин розповіла школярам, як цей день святкують у нас, в Україні, та інших державах, адже святого Миколая вважають заступником усіх дітей.

Присутнім запропонували відгадати зимові загадки, згадати прислів’я і приказки, пов’язані з ім’ям св. Чудотворця. Захід спрямували на відродження національних традицій, на роз’яснення духовної цінності свята, виховання потреби у культурному та духовному зростанні.

Учні охоче знайомилися з образом Святого Миколая та обрядом зустрічі свята, розповідали, чому саме 19 грудня улюблене всіма свято, а також зачитували вірші і розповідали про книги, які читали і які бажають ще прочитати. Тому працівники бібліотеки підібрали малечі літературу на зимові канікули.

Активно взяли участь у конкурсі «Лист Святому Миколаю», в яких діти описують, що гарного, доброго вони зробили за рік, розповідають про свої мрії та бажання. Всі їхні листи наш Миколай, який завітав у бібліотеку, забрав і подякував за їхні вірші і розповіді.

Діти, які цього дня завітали до бібліотеки, знайшли у Чобітку, розміщеному на книжковій виставці «Баба віхола прийшла, купу свят нам принесла», солодкі подарунки. А також упродовж цих днів у нашій бібліотеці – цікаві виставки та чудові книжки! Поспішайте! Святий Миколай чекає на Вас, інформує сайт Ланчинської ОТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!