Газета по-надвірнянськи
 

Свято Миколая у гімназії № 5 та …

27 грудня 2019, 12:14 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 159 переглядів

Турбота про дітей – це найвищий прояв відповідальності, любові і тепла. Усвідомлення того, що кожен без зайвих зусиль може подарувати частинку турботи задля щирої дитячої посмішки, спонукає до вчинків, які здатні принести радість у маленьке серце. Підтвердженням цього стало свято у Надвірнянській гімназії № 5, де навчаються дітки із соціально-незахищених сімей.

На святкову імпрезу із подарунками завітало чимало гостей, зокрема, голова районної ради Іван Гурмак, депутати районної ради Сергій Штогрин та Михайло Нагорняк, заступник голови РДА Ярослав Гундяк, голова БО «Карітас-Надвірна» о. Андрій Будзак і батьки.

Діти влаштували гостям незабутній концерт та подарували щирі святкові посмішки. Спортивне дійство представили вихованці спорткомплексу «Нафтохімік Прикарпаття» секції дзюдо, мотивуючи школярів до занять спортом.

– Переконаний, що завдяки зусиллям депутатського корпусу районної та обласної рад, викладачів гімназії і благодійників, діти відчули ту величезну радість, піднесений настрій і чудеса, які приносить Святий Миколай, бо вони потребують цього особливо. А ми й надалі продовжуватимемо сприяти вирішенню проблем й приділяти значну увагу навчальним, позашкільним та дошкільним закладам району, – зазначив Іван Гурмак.

Провів спільну молитву та благословив всіх на добрі починання отець Андрій Будзак. Слова вітання висловив також депутат районної ради Сергій Штогрин. Директор Надвірнянської гімназії №5 Микола Дутка подякував керівництву району, БО «Карітас-Надвірна» та всім доброчинцям за всебічну підтримку навчального закладу і вручив подяки від педагогічного й учнівського колективів.

… у селі Гвізд

Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. На нього чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість, надію та любов. У будинку культури села Гвізд за доброю традицією з нагоди Дня Святого Миколая театралізоване дійство, новорічні та різдвяні музичні композиції, танці і вірші занурили глядачів у неймовірну казкову атмосферу.

Організатори концерту, працівники будинку культури Світлана Ців’юк та Уляна Боднарук, вкотре креативно підійшли до організації святкового концерту. Привітала присутніх та побажала мирного неба і віри в українську перемогу радник голови районної ради Вікторія Пицюк, а також вручила відзнаку Івано-Франківських обласної ради та обласної державної адміністрації «За Бойову звитягу» учасникові російсько-української війни, уродженцю села Гвізд Андрію Дерешу.

Після урочистостей кожен юний артист отримав подарунок від Святого Миколая, а всі дітки солодощі.

Інф. районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!