Газета по-надвірнянськи
 

У Середньому Майдані освятили приміщення ФАПу і засяяла Новорічна ялинка

27 грудня 2019, 11:51 | Рубрика: Акцент, Медицина Версія для друку Версія для друку 657 переглядів

20 грудня у Середньому Майдані відкрили й освятили фельдшерсько-акушерський пункт в адмінприміщенні сільської ради.

СЕРЕДНІЙ-МАЙДАН

Працівники ФАПу щиро вдячні за це керівництву Ланчинської ОТГ – голові Володимиру Поповичу та його заступникам Василеві Іваніщаку і Михайлові Греську, а також головному лікарю КНП ЦПМСД Ірині Тодорів та спеціалісту з питань охорони здоров’я Михайлові Сопилюку й усім працівникам, які встановили систему теплопостачання.

І жителі села, і працівники владних структур відзначають із приємністю, що довгорічні сподівання реалізовані. Адже у наш час відкриття ФАПу є неординарною подією, бо сьогодні нерідко чуємо про оптимізацію всіх закладів освіти й охорони здоров’я, тобто їх закриття. А у Середньому Майдані відкрили й освятили фельдшерсько-акушерський пункт, що свідчить про те, що село живе, розвивається і має таку надію на майбутнє.

Керівники ОТГ та ЦПМСД подарували для ФАПу комп’ютер та принтер.

Окрема подяка отцю-пароху Андрію Лучину за осв’ячення приміщення медпункту, бо тільки з Божого Благословення починається все, а також працівникам ФАПу (завідувач Галина Дужак), оскільки вони є захисниками нашого здоров’я. Їм побажали легкої й успішної праці, довіри й вдячності односельчан та повсякденного людського щастя. Воістину, треба навчитись цінувати ті кроки, які змінюють наші села на краще, і радіти цьому.

Прикрасило таку вагому подію і відкриття Новорічної ялинки. Про гарний настрій того дня подбали учні та педагог ліцею Марія Круль, працівники будинку культури Ганна Казюк і Христина Михалчук, в. о. старости села Ольга Бевзюк, керівництво Ланчинської селищної ради ОТГ та депутат Ланчинської селищної ради ОТГ від Середнього Майдану Михайло Ясніковський.

Як засвідчують перші відгуки на таку подію у соціальних мережах, зокрема, у групі «Середній Майдан» у FB, «Молодці! Майдан оживає!», «Наш Майдан – це найкращий, найспокійніший куточок на землі», «Головне, що село живе! Відновлюється його інфраструктура, народжуються діточки», «Велике спасибі діточкам та всім причетним до цього свята: Божого благословення і здоров`я, а критикам – багато розуму!». І весь цей позитивний відголос своїм оптимізмом, захопленням і вдячністю помітно переважає окремі критичні «шпильки» щодо не зовсім «вдалої» красуні-ялинки, котра своїми справжніми природними шпильками все-таки дарує новорічний і передріздвяний настрій, піднесеність, духовність, красу і надію селові та його людям. І на цьому треба триматися і це треба шанувати.

 Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!