Газета по-надвірнянськи
 

Відбулись показові змагання радіокерованих автомобілів

13 грудня 2019, 12:06 | Рубрика: Акцент, Творчість Версія для друку Версія для друку 42 переглядів

Минулої п’ятниці у Надвірнянській міській раді відбулись показові змагання радіокерованих автомобілів, приурочені Дню Збройних Сил України. Вони проходили вперше не тільки на теренах нашого міста, а й області. Учасниками стали одинадцять вихованців гуртка «Радіоелектронне конструювання» під орудою Володимира Угорчука на базі Надвірнянської станції юних техніків, яка й виступила організатором дійства.

машинки

Привітали учасників змагань в. о. Надвірнянського міського голови Тарас Пекарський та директор Надвірнянської СЮТ Василь Гайдаш. Вихованці гуртка за допомогою радіокерованих автомобілів, які вони самі змайстрували, взяли участь у проїзді заданої траси на час, виконанні маневрів. Найцікавіше проходив третій етап боротьби за призові місця – автогерць.

Змагання видались дуже цікавими, захоплюючими і неординарними.

Усі учасники показали дуже хороші результати, однак перемогу здобули кращі з кращих. На церемонії нагородження учасників грамоти Надвірнянської міської ради отримали: за третє місце – Віталій Шпинта та Назар Гринішак, друге місце – Максим Легоняк і Владислав Крицький, за почесне перше місце – Богдан Андрусяк та Павло Зварич. Вітаємо всіх учасників та переможців змагань, інформує Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!