- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Відбулись показові змагання радіокерованих автомобілів

Posted By Модератор On 13.12.2019 @ 12:06 In Акцент,Творчість | No Comments

Минулої п’ятниці у Надвірнянській міській раді відбулись показові змагання радіокерованих автомобілів, приурочені Дню Збройних Сил України. Вони проходили вперше не тільки на теренах нашого міста, а й області. Учасниками стали одинадцять вихованців гуртка «Радіоелектронне конструювання» під орудою Володимира Угорчука на базі Надвірнянської станції юних техніків, яка й виступила організатором дійства.

машинки [1]

Привітали учасників змагань в. о. Надвірнянського міського голови Тарас Пекарський та директор Надвірнянської СЮТ Василь Гайдаш. Вихованці гуртка за допомогою радіокерованих автомобілів, які вони самі змайстрували, взяли участь у проїзді заданої траси на час, виконанні маневрів. Найцікавіше проходив третій етап боротьби за призові місця – автогерць.

Змагання видались дуже цікавими, захоплюючими і неординарними.

Усі учасники показали дуже хороші результати, однак перемогу здобули кращі з кращих. На церемонії нагородження учасників грамоти Надвірнянської міської ради отримали: за третє місце – Віталій Шпинта та Назар Гринішак, друге місце – Максим Легоняк і Владислав Крицький, за почесне перше місце – Богдан Андрусяк та Павло Зварич. Вітаємо всіх учасників та переможців змагань, інформує Надвірнянська міська рада.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/12/vidbulys-pokazovi-zmahannya-radiokerovanyh-avtomobiliv/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/машинки.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.