- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Всечесні отці! Улюблені у Христі брати і сестри! Христос рождається!

Posted By Модератор On 27.12.2019 @ 12:09 In Новини | No Comments

«Сьогодні зійшло Сонце правди – і приховало раніш сходжене; я звільнений від темряви, – і не користуюся промінням; для мене знову народилося світло – і охоплююсь страхом; радію народженню – і ніяковію перед Його образом; бачу, що б’є нове джерело – і тікає від стародавнього нечестя; бачу, що народжується Немовля, – і Небо схиляється для поклоніння Йому» – такими натхненними словами оспівує Ніч Народження Богонемовляти Святитель Іван Золотоуст, Архієпископ Царгороду.

Сучасний Царгородський Архієпископ, Патріарх Вселенський Варфоломій, у 2012 році у Своєму Першосвятительському Посланні навчає: «Предвічне Слово Отця, що привело людство до буття, тепер дає йому добробут Своїм Втіленням. Це є причина свята, тому ми святкуємо сьогодні: Бог спустився до нас, аби ми могли піднятися до Нього… щоб, залишивши стару людину, ми могли б прийняти нову; щоб умираючи в Адамі, ми могли б жити у Христі; для того, щоб ми могли бути з Христом, бути розп’ятими з Ним, бути похованими з Ним і воскреснути з Ним. Для кожної людини, яка приходить у світ , тепер відкритий шлях обоження за благодаттю. Ми всі стали «Богоємнісними». «Нема вже ні юдея, ні язичника; нема ні раба, ні вільного; нема ні чоловічої статі, ні жіночої; бо всі ви – одно в Христі Ісусі».

Святкуючи Різдво Христове, щиро Вас прошу, пам’ятаймо про самого Христа. І якщо цього року щось пішло не так у нашому житті, чи не так склалися обставини, не звинувачуймо Бога у цьому, бо ми, здебільшого, життя сплановуємо самотужки, намріюємо задуми, опираючись виключно на наш свавільний розум, забуваючи, що першоджерело нашого життєвого щастя є Сам наш Творець, який у святі Свого Різдва і цього року намагатиметься народитися у печерах нашої свідомості. Святкуючи Різдво Богомладенця, не забудьмо про Іменинника!

З нагоди світлих Свят молитовно вітаю всіх священників і вірних Східного й Західного обрядів. Щиро вітаю народного депутата України Зіновія Андрійовича, голів райдержадміністрації Володимира Паська і районної ради Івана Гурмака, в. о. Надвірнянського міського голови Тараса Пекарського та всіх керівників сільських громад у районі. Вітаю всіх Вас, достойні меценати, приватні підприємці і люди доброї волі, та складаю Вам подяку за розуміння і жертовну підтримку діяльності Православної Церкви України на наших теренах.

У нашому народі, вітаючи, завжди засівають. Тому нехай цими словами Господь дозволить мені засіяти у кожній християнській душі нашого краю зерна Божого Слова, заохочуючи християнські родини цими днями глибше перейнятись метою Боговтілення, відвідати храми, бути сівачами для духа, виконуючи Слова Апостола Павла: «Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне». (До Галатів 6,8).

Нехай наступний рік стане роком Божого милосердя, роком мирним і сприятливим, щоб ми прожили його в благочесті і чистоті, сходячи від сили в силу на шляху вічного спасіння.

Христос рождається! Славімо Його!

Митрофорний протоієрей, декан

Надвірнянський ПЦУ Олег ТРАСКО.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/12/vsechesni-ottsi-ulyubleni-u-hrysti-braty-i-sestry-hrystos-rozhdajetsya/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.