Газета по-надвірнянськи
 

Вирушаймо на «Острів мрій» Романа Бенюка

20 грудня 2019, 12:50 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 39 переглядів

Добрим подарунком перед цьогорічним святом Миколая стало літературне видання поезій «На острів мрій» літстудійця «Бистріні», голови районної громадської організації «Спілка Чорнобиль», надвірнянця з битківським корінням Романа Бенюка, яке побачило світ у ТОВ «Надвірнянська друкарня». Дотепер його знають як автора книжок «Веселий двір» та «5-й Океан».

У передньому слові про жанрові метаморфози Романа Бенюка, член НСЖУ, донедавна журналіст «Народної Волі» Степан Писуляк відзначає, що авторські присвяти є продовженням віршування Бенюка у вправності, самовдосконаленні, що сягнуло широких кроків, правдивості і гумористичної відвертості. «Новелети-розповіді, в яких автор описує свій пройдений шлях, навчання змалку, пізнання світогляду (цикл «Рома») впродовж життя, науку і накопичення досвіду – у підсумку виливається закликом поважати старше покоління. А чи вдався задум переконати читача чи ні, потрібно просто читати», зауважує Степан Писуляк. Книга поєднує понад сотню творів у розділах «Лірична нота», «Політичний вектор», «Хо-хі-ха», «Присвяти» та «У вільну годину».

Роман Бенюк, усвідомлюючи непростий процес нинішнього книговидання, вельми вдячний усім причетним до народження і виходу цієї книжки, а також дякує усім, котрі її прочитають і хто взагалі читає літературу. Нововидання проілюстроване художником із Верхнього Майдану Ярославом Лозинським. Автор поки що тримає у секреті час і місце презентації свого третього книжкового доробку-надбання, цим самим посилюючи інтригу, що від «5-ого Океану» все-таки можна, щоправда, долаючи бурі і шторми, через «Веселий двір» щасливо добратися-допливти «На острів мрій».

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!