- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Вирушаймо на «Острів мрій» Романа Бенюка

Posted By Модератор On 20.12.2019 @ 12:50 In Творчість | No Comments

Добрим подарунком перед цьогорічним святом Миколая стало літературне видання поезій «На острів мрій» літстудійця «Бистріні», голови районної громадської організації «Спілка Чорнобиль», надвірнянця з битківським корінням Романа Бенюка, яке побачило світ у ТОВ «Надвірнянська друкарня». Дотепер його знають як автора книжок «Веселий двір» та «5-й Океан».

У передньому слові про жанрові метаморфози Романа Бенюка, член НСЖУ, донедавна журналіст «Народної Волі» Степан Писуляк відзначає, що авторські присвяти є продовженням віршування Бенюка у вправності, самовдосконаленні, що сягнуло широких кроків, правдивості і гумористичної відвертості. «Новелети-розповіді, в яких автор описує свій пройдений шлях, навчання змалку, пізнання світогляду (цикл «Рома») впродовж життя, науку і накопичення досвіду – у підсумку виливається закликом поважати старше покоління. А чи вдався задум переконати читача чи ні, потрібно просто читати», зауважує Степан Писуляк. Книга поєднує понад сотню творів у розділах «Лірична нота», «Політичний вектор», «Хо-хі-ха», «Присвяти» та «У вільну годину».

Роман Бенюк, усвідомлюючи непростий процес нинішнього книговидання, вельми вдячний усім причетним до народження і виходу цієї книжки, а також дякує усім, котрі її прочитають і хто взагалі читає літературу. Нововидання проілюстроване художником із Верхнього Майдану Ярославом Лозинським. Автор поки що тримає у секреті час і місце презентації свого третього книжкового доробку-надбання, цим самим посилюючи інтригу, що від «5-ого Океану» все-таки можна, щоправда, долаючи бурі і шторми, через «Веселий двір» щасливо добратися-допливти «На острів мрій».

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/12/vyrushajmo-na-ostriv-mrij-romana-benyuka/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.