Газета по-надвірнянськи
 

Дарунок від Митрополита – учительці

11 січня 2020, 12:53 | Рубрика: Акцент, Духовність Версія для друку Версія для друку 805 переглядів

В останні роки особливо гострим стоїть питання вирубки наших лісів, а тому вже не вперше Бюро УГКЦ з питань екології ініціює проведення чудової акції «Збережи ялинку». Беручи участь у ній, ми не тільки бережемо наш ліс, але й сприяємо новим насадженням, наголошує Митрополит Володимир Війтишин. Тому так, по-особливому, закликав підтримати добру ініціативу.

Ялинка_Аня

А торік, 31 грудня, архієпископ і митрополит Івано-Франківський, владика Володимир Війтишин урочисто нагородив переможницю згаданого конкурсу. Це Анна Плитус – учителька англійської мови Тисменичанської ЗОШ І-ІІІ ст.

«Вітаємо Вас, дорога п. Анно, з цією перемогою та Вашою активною і свідомою позицію щодо збереження Богом даної природи. Бажаємо гарних та веселих свят, а головне – Божого благословення!», – побажав Митрополит Володимир переможниці.

Анна Плитус також подякувала митрополиту та запевнила, що ялинку висадять на подвір’ї Тисменичанської школи: «Для нас усіх це буде приємний спогад та постійна пам’ятка про важливість берегти екологію».

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!