- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Дарунок від Митрополита – учительці

Posted By Модератор On 11.01.2020 @ 12:53 In Акцент,Духовність | No Comments

В останні роки особливо гострим стоїть питання вирубки наших лісів, а тому вже не вперше Бюро УГКЦ з питань екології ініціює проведення чудової акції «Збережи ялинку». Беручи участь у ній, ми не тільки бережемо наш ліс, але й сприяємо новим насадженням, наголошує Митрополит Володимир Війтишин. Тому так, по-особливому, закликав підтримати добру ініціативу.

Ялинка_Аня [1]

А торік, 31 грудня, архієпископ і митрополит Івано-Франківський, владика Володимир Війтишин урочисто нагородив переможницю згаданого конкурсу. Це Анна Плитус – учителька англійської мови Тисменичанської ЗОШ І-ІІІ ст.

«Вітаємо Вас, дорога п. Анно, з цією перемогою та Вашою активною і свідомою позицію щодо збереження Богом даної природи. Бажаємо гарних та веселих свят, а головне – Божого благословення!», – побажав Митрополит Володимир переможниці.

Анна Плитус також подякувала митрополиту та запевнила, що ялинку висадять на подвір’ї Тисменичанської школи: «Для нас усіх це буде приємний спогад та постійна пам’ятка про важливість берегти екологію».

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/01/darunok-vid-mytropolyta-uchyteltsi/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/Ялинка_Аня.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.