- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Делятинські медики отримали сучасний спецавтомобіль

Posted By Модератор On 11.01.2020 @ 13:21 In Самоврядування | No Comments

2019 рік став знаковим у розвитку медицини Делятинської ОТГ. Невдовзі після отримання двох нових «Renault Duster» для КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» від керівника комунального некомерційного підприємства «Обласний клінічний центр екстреної медицини та медицини катастроф» Мирона Матейка медики делятинського пункту невідкладної допомоги отримали ключі від новенького спецавтомобіля-позашляховика «Toyota Land Cruiser Prado».

авто [1]

Він має підвищену прохідність і оснащений електрокардіографом, зовнішнім автоматичним дефібрилятором, пристроєм для кисневої терапії, апаратом для визначення вмісту цукру в крові, набором для екстрених пологів, ношами, санітарною сумкою та набором для надання першої медичної допомоги.

За нашою християнською традицією, прочитавши молитву, транспортний засіб освятив і благословив у добру путь о. Богдан Іванюк. Зараз автомобіль знаходиться на балансі Делятинської селищної ради ОТГ і переданий для потреб медицини з метою обслуговування й оперативного транспортування хворих селища Делятина і сіл Заріччя, Білі Ослави, Чорний Потік та Чорні Ослави.

голова [2]

Після встановлення на авто спеціального приладу – трекера медики, які виїжджатимуть на виклики до хворих, обов’язково пройдуть спецкурс – навчання з експлуатації та практичної інтерпретації: від початку виїзду до довезення хворого у пункт призначення (відзначення у спеціально розробленій електронній системі часу виїзду, перебування у дорозі, прибуття до хворого, доставки до лікарні в той момент, коли траєкторія руху автомобіля відображатиметься на спеціальній електронній карті-схемі). Передумовою для отримання авто стало проведення капітального ремонту приміщення невідкладної допомоги. Тепер працівники чергують у комфортних умовах із новим санвузлом (до слова, раніше приміщення зовсім не було пристосоване і знаходилося в аварійному стані).

Принагідно медики запросили отця ще й для освячення рентгенкабінету із новим рентгенапаратом та комп’ютером, який зчитує, зберігає і передає отримані результати обстеження.

Окрім того, всі присутні мали змогу на практиці побачити і спеціальний сучасний планшет-приймач виклику, який автоматично визначає номер, з якого телефонують. За його допомогою черговий фельдшер приймає виклики від пацієнтів та може працювати у системі надання екстреної допомоги дистанційно. Водночас продемонстрували на практиці як функціонує електрокардіограф із клавіатурою, що уможливлює встановити попередній діагноз, навіть, у важких випадках, за допомогою однієї лише кардіограми, повідомляє сайт Делятинської ОТГ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/01/delyatynski-medyky-otrymaly-suchasnyj-spetsavtomobil/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/авто.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/голова.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.