- Народна Воля - http://volya.if.ua -

«Душа моя в Різдві щаслива»

Posted By Модератор On 11.01.2020 @ 13:08 In Творчість | No Comments

Найбільшим багатством Надвірної є щирі, працьовиті і талановиті жителі, а особливо діти, багато з яких навчаються саме у Надвірнянській дитячій художній школі, що є гордістю міста. Юні художники під керівництвом своїх викладачів прославили наше місто і неодноразово показували свою майстерність у художній справі.

Виставка_міська-рада [1]

Завдяки титанічній роботі, творчому, цікавому, натхненному і неординарному підходу директора Жанни Бондаренко, викладачів та учнів художньої школи, кожен захід, який проходить на теренах м. Надвірна та Надвірнянського району, виділяється своєю неповторністю й унікальністю. Не винятком став і культурно-мистецький проект «Файне Різдво у Надвірній», до організації якого чи не найактивніше долучилась саме дитяча художня школа.

Цього року в рамках фестивалю традиційно проходить виставка-конкурс творчих робіт учнів Надвірнянської дитячої художньої школи «Душа моя в Різдві щаслива». Надвірнянці та гості міста мають можливість у будь-який час, просто прогулюючись містом, оцінити роботи юних митців, які розміщені у вітринах аптек центральної частини Надвірної, а також у храмах міста і Надвірнянській міській раді. Участь у виставці взяли учні різної вікової категорії від 5 до 15 років, які представили 400 своїх підсумкових робіт у таких видах образотворчого мистецтва, як кераміка, розпис ікони, малюнок, текстильна скульптура, ткацтво, графіка, живопис на склі тощо.

Така виставка творчих робіт стала ще однією прекрасною ноткою фестивалю «Файне Різдво у Надвірній», адже передає справжній дух Різдва, культуру, самобутність, автентичність, багатогранність талантів нашого краю.

Крім того, в Прокатедральному соборі Пресвятої Діви Марії представлена Різдвяна інсталяція у виконанні викладачів дитячої художньої школи. Ще однією цікавинкою фестивалю стали фотозона, а також Різдвяні листівки-розмальовки, виготовлені Надвірнянською дитячою художньою школою та ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр».

Співорганізатори фестивалю висловлюють щиру подяку директору художньої школи Жанні Бондаренко, викладачам та учням навчального закладу за підтримку і допомогу у проведенні та організації «Файного Різдва у Надвірній», за чудові роботи та великий вклад у мистецький розвиток міста, Прикарпаття та всієї України, повідомляє сайт Надвірнянської міської ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/01/dusha-moya-v-rizdvi-schaslyva/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/Виставка_міська-рада.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.