- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Двома багатотонними кранами піднімали цистерну з газом

Posted By Модератор On 11.01.2020 @ 12:39 In Трафунки | No Comments

Надвірнянські правоохоронці спільно з працівниками рятувальної служби ліквідовували наслідки дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася 28 грудня 2019 року в Цуцилові. Відразу ж створили районний штаб із ліквідації наслідків події (ДТП), поінформував головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Ярослав Зварич, який спільно з керівництвом РДА та районної ради із перших днів моніторили і контролювали весь процес ліквідації наслідків цієї події.

Як попередньо встановлено, на автодорозі Н-09 «Мукачево-Львів» водій вантажного автомобіля марки «Сканія», що належить мережі автозаправок «ОККО», з цистерною для перевезення 20 тонн газу не впорався з керуванням, з’їхав у кювет і перекинувся. Потерпілих немає.

У понеділок, 30 грудня, на місці ДТП перекачували газ в іншу автоцистерну на базі вантажного автомобіля марки «MAN». Для забезпечення безпеки під час проведення робіт залучили резервне відділення на АЦ ДПРЧ-11 м. Надвірна та чергову зміну ОКЦ У ДСНС в області (всього 2 од. техніки, 8 чол.). Для регулювання дорожнього руху залучили 2 наряди поліції. Та цього дня роботи з перекачування газу припинили, викачавши лише орієнтовно 20% газу (4 – 4,5 т), від’єднали автомобільний тягач від цистерни. Подальше відкачування газу стало технічно неможливе без встановлення автоцистерни на колеса.

Тому керівництво мережі АЗС «ОККО» вирішило залучити на 31 грудня два крани вантажопідйомністю 50 т і 100 т із ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» м. Калуш, оскільки в нашому районі їх немає, уточнив Ярослав Зварич. Роботи із підняття цього транспортного засобу успішно завершили, а дорогу, яку перекривали задля безпеки громадян, відкрили для проїзду.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/01/dvoma-bahatotonnymy-kranamy-pidnimaly-tsysternu-z-hazom/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.