Газета по-надвірнянськи
 

Ліквідували незаконну АЗС

24 січня 2020, 12:42 | Рубрика: Акцент, Влада Версія для друку Версія для друку 729 переглядів

17 січня у Надвірнянській районній державній адміністрації відбулась нарада під орудою голови РДА Володимира Паська за участі голови районної ради Івана Гурмака, в. о. Надвірнянського міського голови Тараса Пекарського, представників прокуратури, фіскальної служби, СБУ та інших дотичних структур щодо боротьби із нелегальною діяльністю автозаправних станцій.

В її рамках наголосили на важливості сплати податків підприємцями та веденні законного бізнесу. У районі тривали рейди. За словами представника СБУ, на території Делятинської ОТГ ліквідовано незаконну пересувну АЗС. Обладнання для реалізації паливно-мастильних матеріалів демонтували працівники правоохоронних органів.

Робота з приводу нелегальних АЗС на території Надвірнянщини надалі триває.

Нагадуємо: нещодавно Прем’єр-міністр України дав доручення ДФС, правоохоронцям та органам контролю ліквідувати проблему нелегальної діяльності АЗС. – Припинення роботи незаконних АЗС – принципова позиція керівництва держави. Адже це один із напрямків детінізації економіки. Відтак, прошу проявити наполегливість та рішучість у цьому напрямку, – звернувся до керівництва областей Прем’єр-міністр України. – У кожному регіоні повинна бути створена міжвідомча група, яка координуватиме цю роботу на місцях. Інформаційно-роз’яснювальну роботу рекомендую провести із райдержадміністраціями. Якщо вас не почують або не зрозуміють, приймайте відповідні кадрові рішення. Робота з ліквідації незаконних АЗС важлива для розвитку прозорої економічної системи України.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!