Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянські «Ластівка» і Софійка Баюрчак – серед неповторних «Діамантів Карпат»

17 січня 2020, 12:19 | Рубрика: Конкурси-Проекти-Форуми, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 4,539 переглядів

Під час Різдвяних свят, з 8 по 12 січня у Карпатському курортному місті Яремче відбувся ХІІ Міжнародний конкурс-фестиваль вокального, хореографічного та циркового мистецтва «Діамант Карпат».

ансамбль-Ластівка,-Процик,-

У конкурсі могли виступати бажаючі від 5 до 60 років у номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний, вокально-інструментальний, цирковий, театральний жанри і декоративно-прикладне мистецтво.

Продемонструвати свої творчі таланти і нестримну любов до музики з`їхалося понад сотню учасників із різних куточків України.

Не пропустили такого шансу й юні надвірнянці – ансамбль старшокласників «Ластівка» Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 під орудою вчителя музичного мистецтва і керівника музичних гуртків цієї школи, невтомної Уляни Процик. І недарма – вони стали лауреатом 2-ї премії. До того ж, їм вдалося заколядувати столичному гостю, відомому головному танцівнику України Владу Ямі. А журі очолив знаний актор, гуморист Василь Бендас.

Не залишила також байдужими членів журі чуттєвим виконанням музичної композиції і дев`ятикласниця ЗОШ № 1 Софійка Баюрчак із Надвірної. Як винагорода – 2-е місце.

Юні надвірнянські артисти виступили на гала-концерті. «Ластівка» заспівала «Одну калину», а Софія Баюрчак – популярний хіт «Drip drop» на англійській мові. Опісля концерту, звісно, діти не могли відпустити Влада Яму без його хореографічного майстер-класу.

Кожен із учасників – колективи, дуети, соло, ансамблі, групи – святкового дійства намагався якнайкраще і найглибше передати традиції, культуру, автентичність свого краю, розкрити багатогранність своєї особистості, а також внести «родзинку», новизну у світ мистецтва. Своїми неперевершеними цирковими, театралізованими, хореографічними, вокальними виступами в яскравих, барвистих костюмах та різноманітних вишиванках, артистичністю та щирістю заполонили весь зал та кожне серце глядача, який віддячував шаленими оплесками і вигуками.

Уже багато років фестиваль є частиною новорічної традиції в Яремче. А ще він дає можливість учасникам підвищити свою майстерність, розширити творчі і дружні зв`язки та просто насолодитися і перейнятися святково-розважальним гуцульсько-різдвяним духом.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!