- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Передали обладнання з телемедицини

Posted By Модератор On 17.01.2020 @ 12:53 In Акцент,Медицина | No Comments

У перший робочий день 2020 року в АЗПМ с. Добротів голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович передав обладнання з телемедицини.

ланчин_телемедицина_2_1 [1]

Цю апаратуру придбали за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів та Ланчинської селищної ради ОТГ. Володимир Попович роз’яснив, що медицина села Добротів та громади загалом виходить на новий вищий рівень. Система призначена для проведення попередньої діагностики пацієнтів в амбулаторії, а також як мобільний варіант безпосередньо вдома у пацієнта.

В основі телемедицини – надання медичних послуг населенню шляхом забезпечення рівного доступу до медичних послуг належної якості. Ключовим завданням є: забезпечення надання медичної допомоги пацієнту, коли відстань є критичним чинником її надання; збереження медичної таємниці та конфіденційності, цілісності медичної інформації про стан здоров’я пацієнта; створення єдиного медичного простору;

У церемонії передачі взяли участь: заступники голови селищної ради ОТГ, депутати, керівники організації, спеціаліст з питань охорони здоров’я, головний лікар ЦПМСД, жителі села.

Керівництво Ланчинської селищної ради ОТГ також посприяло встановленню у Добротівській амбулаторії відеонагляду й охоронної системи, планують ремонт приміщень та матеріально-технічного дооснащення, повідомляє сайт Ланчинської ОТГ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/01/peredaly-obladnannya-z-telemedytsyny-2/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/ланчин_телемедицина_2_1.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.