Газета по-надвірнянськи
 

Переваги контрактної служби у ЗСУ

24 січня 2020, 12:33 | Рубрика: Військо Версія для друку Версія для друку 12,872 переглядів

Надвірнянський районний військовий комісаріат запрошує кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України віком від 18 до 60 років.

Основна перевага військової служби за контрактом – стабільне грошове забезпечення та поетапне його зростання, яке вже з 2020 року значно збільшено.

Відповідно до вимоги Міністра оборони України грошове забезпечення, яке виплачують, з 1 січня 2020 року становить від 15 000 грн.

Пріоритет комплектування – 10-а окрема гірсько-штурмова бригада (м. Коломия, м. Івано-Франківськ) та 24-а окрема механізована бригада ім. Короля Данила, яка базується в м. Яворів Львівської області. Прийнято рішення щодо комплектування даних бригад напряму без навчальних центрів ЗС України.

У 2020 році на базі 10-ї ОШГБ створять експериментальну бойову тактичну групу, яку скерують на нарощування бойових спроможностей щодо оперативної сумісності з військовими частинами держав – членів Альянсу. Експеримент розпочнеться у липні цього року й триватиме два роки. Упродовж усього циклу підготовки бригада не братиме участі у проведенні операції Об’єднаних сил (ООС), натомість її постійно залучатимуть до різного роду міжнародних навчать та заходів із військовими частинами держав – членів НАТО.

Також військовослужбовцям військової служби за контрактом гарантують:

  • перспективу на отримання житла;
  • грошову компенсацію за піднайом житла (у залежності від складу сім’ї – від 2500 грн.);
  • пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовцям та членів їх сімей;
  • безоплатну медичну допомогу;
  • щорічну матеріальну грошову допомогу для вирішення соціально-побутових питань та матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення; одноразову грошову допомогу після укладення першого контракту: особам рядового складу – 16 816 грн.; особам сержантського та старшинського складу – 18 918 грн.; особам офіцерського складу – 21 020 грн.;
  • щомісячну доплату за участь в ООС: на 1-й лінії оборони – 17 000 грн./мін; на 2-й та 3-й лінії – 6 500 грн./мін;
  • збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати за рахунок державного бюджету при укладанні (продовженні) контракту; забезпечення речовим майном та продовольством; соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей; можливість безкоштовного навчання в навчальних закладах; можливість підписання контракту строком від 6 місяців.

Тільки сильна та професійна армія є гарантом безпеки і свободи нашої держави, нашого народу, наших дітей.

З питань оформлення на військову службу за контрактом звертайтеся до Надвірнянського районного військового комісаріату за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96, або за тел.: (03475) 2-25-37, (097) 648-14-95.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!