Газета по-надвірнянськи
 

Подячна Літургія з нагоди 60-річчя владики Василія ІВАСЮКА

24 січня 2020, 12:26 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 1,402 переглядів

21 січня подячні слова молитви численно линули до Бога з уст вірних та священників Коломийської єпархії УГКЦ у наміренні за свого правлячого єпископа кир Василія Івасюка, котрий цього дня святкував своє 60-річчя.

Владика-Івасюк

Народився майбутній єпископ кир Василій у селі Дора (поблизу м. Яремча) у християнській родині Ілька та його дружини Параскеви. Після закінчення середньої школи вступив до Інституту меліорації в Рівному. Саме тоді відчув поклик Господній до найбільшої і найвідповідальнішої місії — священства. Тепер про своє священиче становлення єпископ згадує, завдячуючи батькам і духовним людям, з якими мав змогу спілкуватися.

У день ювілею Владика спільно з митрополитом Івано-Франківським кир Володимиром Війтишиним, духовенством та вірянами помолився Архиєрейську подячну Літургію. На Богослужіння до Коломиї також завітала родина владики Василія, зокрема, мама та сестра.

Звертаючись зі словом до вірних, митрополит наголосив, що за всі ласки і щедроти, у день свого народження, кожному потрібно, перш за все, дякувати Господу Богу.

Після Богослужіння синкел у справах духовенства та священичих родин Івано-Франківської Архиєпархії о. д-р. Олег Каськів зачитав вітання для владики Василія від імені духовенства та вірних Митрополії. З найкращими побажаннями до єпископа також звернувся протосинкел Коломийської єпархії о. Роман Кiцелюк та адміністратор катедрального Собору о. Володимир Білослудцев. Від всієї спільноти вірних головного храму єпархії: духовенства, молоді, хористів, парафіян та вихованців Захоронки блаженної Тарсикії кир Василію подарували панагію із символічним зображенням Коломийської ікони Пресвятої Богородиці «Це – Мати Твоя». Після вітань неодноразово звучало многоліття.

Нехай Господь щедро винагородить добру працю нашого єпископа, обдарує його своїми щедротами на ревне служіння в архиєрействі, додасть через заступництво Пресвятої Богородиці та святого Василія Великого міцного здоров’я й наснаги, хай здійснюються Ваші наміри і сокровенні бажання серця!, інформує сайт пресслужби Коломийської єпархії УГКЦ.

Редакція часопису «Народна Воля» приєднується до привітань із 60-річним ювілеєм правлячого єпископа Коломийської єпархії УГКЦ Василія Івасюка.

Бажаємо священнику і духівнику кир Василію Івасюку міцного здоров`я і ще багато років трудитися у Винограднику Божому, прославляючи Христа і несучи Господнє слово вірним Прикарпаття задля спасіння душ на земному шляху до Царства Небесного.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!