Газета по-надвірнянськи
 

Шановні виборці Пасічної, Пнів`я і Биткова!

11 січня 2020, 13:30 | Рубрика: Вдячність Версія для друку Версія для друку 132 переглядів

У цю прекрасну християнську пору, коли святкуємо народження нашого Спасителя Ісуса Христа, висловлюю Вам щиру подяку за Ваш вибір – підтримку моєї кандидатури на посаду Пасічнянського сільського голови об`єднаної територіальної громади у неділю, 22 грудня 2019 року, на виборах Пасічнянського сільського голови і депутатів Пасічнянської сільської ради ОТГ.

Дякую і тим виборцям, які взяли участь у виборах та зробили вибір на користь інших кандидатів.

гунда

Звичайно, я як голова і новообрані депутати Пасічнянської сільської ради ОТГ маємо зробити серйозні висновки і проаналізувати підсумки виборів, накази виборців, програму діяльності сільської ради для того, аби життєдіяльність громад наших сіл стала результативнішою, а також спрямувати зусилля нової владної команди на те, щоб кожен виборець і житель відчув позитивні зміни з умовою зацікавленої, активної особистої участі кожного, передусім, у господарських справах ОТГ. Старатимемось організовувати свою роботу на благо громади з широким інформуванням про це жителів наших сіл.

Запрошую кожного жителя Пасічної, Пнів`я і Биткова до конструктивної, результативної і взаємовигідної спів­праці. Зичу новообраній команді і всім жителям сіл об`єднаної територіальної громади міцного здоров`я, життєвих благ і налаштованості на продуктивну повсякденну роботу.

З повагою

Андрій ГУНДА,

Пасічнянський сільський голова об`єднаної територіальної громади.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!