Газета по-надвірнянськи
 

У Делятинському ліцеї № 2 відкрили басейн

11 січня 2020, 13:27 | Рубрика: Самоврядування Версія для друку Версія для друку 1,360 переглядів

Наприкінці минулого року, 27 грудня, у дошкільному підрозділі Делятинського ліцею № 2 під керівництвом інструктора з фізкультури (плавання) Ольги Підлипної відбулася відкрита гра на воді Новорічна казка «Золота рибка» на новий лад. 28 дітей середнього, старшого і молодшого дошкільного віку презентували аквааеробіку та новорічний хоровод у воді.

басейн_1

На відкриття басейну завітали народний депутат України Зіновій Андрійович, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова райдержадміністрації Володимир Пасько, голова Делятинської селищної ради ОТГ Богдан Клим`юк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської ОТГ Михайло Гаврилюк та його заступниця Руслана Дідик, директор Делятинського ліцею № 2 Василь Лейбюк та його заступниця з навчально-виховної роботи Галина Черленюк, директор Микитинецького ДНЗ «Янголятко» Івано-Франківської міської ради Галина Сич. Посмішки дітей вкотре демонструють, що за допомогою спільних зусиль, взаємодопомоги та підтримки один одного можна досягнути успіху.

Здорові діти – це майбутнє нації України. Відкриття такого басейну тільки сприятиме оздоровленню дітей, позитивно впливатиме на фізичний стан малечі та принесе чимало задоволення і радості.

Делятинська громада пишається тим, що має такий активний і цілеспрямований колектив невтомних і талановитих педагогів, які знають чого прагнуть і впевнено йдуть до своєї мети, інформує сайт Делятинської ОТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!